Багатьом доводиться стикатися з дилемою як краще вчинити: купити типове, надійне і гарне обладнання або ж замовити щось оригінальне, неповторне, таке, чого немає в інших. У нас Ви знайдете і те, й інше. Не дарма кажуть наші клієнти: «На «Ніці» творять дива».

Скориставшись послугами нашої дизайн-студії, Ви зможете створити власний фірмовий стиль, настрій і колорит Вашого торгового відділу або бутіка. Досягається це використанням грамотного поєднання форми і кольору, правильним розташуванням і функціональністю конструкцій.

Ми допоможемо Вам з наших стандартних елементів побудувати ніяк не стандартний виставковий стенд. Він буде доповнений оригінальними стійками і рецепцією, обладнанням для демонстрації товарів, освітлювальною апаратурою.

Ми допоможемо при відкритті нового офісу або реконструкції старого, організації робочих залів. Ми не копіюємо провідних виробників офісних меблів, а використовуємо власні напрацювання. Наші меблі, що мають в основі металеві каркаси, відрізняються свіжістю і оригінальністю рішень, широким використанням скла, нержавіючої сталі.

З роботами наших дизайнерів Ви можете ознайомитися в розділі «Галерея». Знаходиться наша дизайн-студія в Києві , в центральному офісі компанії «Ніка».

Виїзд дизайнера по м. Києву на об'єкт: 150 грн.