Каталог продукції

Виставкові стенди та інше виставкове обладнання

Якщо ви потрапили на цю сторінку, це означає, що за своїм родом діяльності ви так чи інакше пов'язані з виставками. Як часто вам доводилося проходити між нудними рядами однотипно влаштованих стендів? Якщо ви були просто відвідувачем виставки, то як швидко в такому ряді могли знайти потрібний стенд ? А якщо ви учасник виставки , то який відсоток відвідувачів звертав на ваш стенд увагу, а не проходив повз, окинувши його поглядом, сповненим нудьги?

А тепер зайдіть у розділ «Галерея» і подивіться фотографії стендів, створених компанією «НІКА». Кожен стенд повинен мати своє обличчя, свою «фішку». Багато хто зараз пропонує споживачеві гідну якісну продукцію, але важливо, щоб хтось її для початку побачив. Тому правильно побудований, яскравий і виразний виставковий стенд - це вже половина успіху.

Наші стенди відрізняються величезним різноманіттям форм, але в той же час побудовані на загальній елементній базі. Більш витончені елементи системи «Constructive», а також елементи системи «Структура», які  краще несуть навантаження, дозволяють створювати просторові конструкції різних форм і розмірів. Водночас вони можуть служити основою для встановлення освітлювальної апаратури або рекламних полотен і банерів.

Названа вище загальна елементна база дозволяє збирати з одних і тих самих виробів конструкції, зовсім не схожі між собою. Це дуже зручно. Маючи у себе набір елементів систем «Constructive» і «Структура», ви зможете на кожній виставці використовувати новий стенд.

Якщо ж ви маєте проблеми із зберіганням таких елементів, можна не купувати їх, а взяти у нас в оренду.

Виставкові стенди не можуть існувати самі по собі, вони повинні бути доповнені різними рекламними стійками, невеличкими рецепціями, стійками для експонування товару. Тут ми маємо суттєву перевагу перед конкурентами, адже продукція під маркою «НІКА » - це, перш за все, торгове обладнання. Займаємося ми й офісними меблями.

Якщо ви вирішили будувати стенд самі, то можете придбати у нас необхідні елементи, наявні на нашому складі. Але кращим вибором було б довірити роботу професіоналам. Скористайтеся послугами дизайн- студії «НІКА Компані», і ви не пошкодуєте про це. Не забувайте також,  що у нас ви отримуєте не намальований стенд, а « живий», спеціально для вас спроектований, виготовлений і змонтований.