Каталог продукції
Т-стійкаН=1220мм – Nika

Т-стійка Н=1220 мм (У 008)

Артикул: У 008
Есть в наличии
Ціна: 776,00 грн.
Колір покриття

Опис:

Т-подібна стійка висотою 1220 мм — це конструкція з труби, що має 60х30 мм в перетині й складається із зварених між собою вертикальної стійки з двома рядами перфорованих прорізів по всій висоті та нижньої горизонтальної балки з регульованими опорами. Балка при цьому виступає по обидва боки стйки. Прорізи використовуються для встановлення різноманітного навісного обладнання: полиць, кронштейнів-вішалок, штанг, гачків, панелей та ін. Стійку можна закріпити до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів У 117.

Т-стійки використовуються переважно для збирання острівних каркасів типу «гондола», але за їх допомогою можна також проводити суцільну двосторонню забудову посередині торгового залу.

Під час збирання каркасу стійки з'єдуються між собою за допомогою стяжок У 100, У 102 або У 103, по дві стяжки на кожний просвіт. Стандартні розміри просвітів системи (650 мм, 1000 мм і 1200 мм) забезпечуються відповідною довжиною цих стяжок. Регульовані опори надають можливість компенсувати нерівності підлоги.

Передбачена можливість встановлення подіумів з ДСП з двох боків на нижні горизонтальні балки.

 

ОПЛАТА І ДОСТАВКА: