Каталог продукції

Каркаси цієї системи виготовляються з квадратної в перетині труби розміром 30х30 мм. Стійки перфоровані. Система розрахована на експонування не надто важких товарів .

Ціни змінилися, уточнюйте!

Залежно від розташування отворів перфорації в стійках і способу кріплення до стіни «Універсал 30» поділяється на декілька підсистем: «Аверс», «Реверс», «Глаголь». Фактично це три різні системи торгового обладнання, витримані в єдиному стилі. Стійки підсистеми « Аверс» перфоровані з чільного боку, стійки підсистем «Реверс» і «Глаголь» - з тильного. Стійки останньої розташовані на відстані 400 мм від стіни, що дозволяє встановлювати навісне обладнання між стійками та стіною.

Стандартні просвіти системи «Універсал 30» становлять 645 мм, 995 мм і 1195 мм. Це дозволяє використовувати в «Універсалі 30» практично всю стандартну навіску з системи «Універсал».

Система «Універсал 30» має два виконання: з чорного металу з полімерним покриттям та із шліфованої (сатинованій) нержавіючої сталі.

Базові елементи системи в кольорі «сріблястий металік» (009 / 90530 Drylac Silber) постійно є на складі. Фарбування виробів в інші кольори відбувається протягом 3-6 робочих днів.