Каталог продукції

Прилавки та вітрини

Прилавки та вітрини – традиційний вид торгового обладнання. Це та частина інтер'єру магазина, без якої не обійтись у будь-якому напрямку торгівлі – від продажу мобільних телефонів і комп'ютерної техніки, косметики й парфумерії, лікарських засобів і продуктів харчування до годинників і ювелірних виробів.

Вітрина – це обличчя кожного магазину. В ефектній вітрині будь-який товар виглядатиме якнайкраще. Яскрава, палаюча вітрина притягає погляд покупця, змушує його зупинитися й уважно  подивитися на  товар. В результаті вірогідність покупки помітно зростає.

Головними функціями прилавка і витрини є зберігання та експонування товарів. При цьому весь товар має подаватись у найкращому вигляді. Зрозуміло, що якість торгового обладнання при цьому відіграє вирішальну роль. Навряд чи кого-небудь привабить грубий, а ще битий прилавок або ж темна вітрина с немитим склом.

Тому кожному, хто вирішить вмеблювати свій магазин прилавками та вітринами, ми рекомендуємо звернути увагу на торгове обладнання компанії «НІКА». Наші спеціалисти забезпечать для Вас найліпше  рішення відносно формування торгового простору Вашого магазину.

Для виготовлення прилавків і вітрин ми використовуємо різні матеріали: скло, ДСП, МДФ, алюмінієвий профіль. Найвитонченіший смак задовільнять наші обертові вітрини системи «Орбіта». Наші дизайнери допоможуть підібрати конструктивні й колірні рішення, що відповідатимуть корпоративному стилю або Вашим індивідуальним побажанням. Прилавки та вітрини компанії «НІКА» - це торгівельне обладнання  для ювелірних магазинів, обладнання для аптек і магазинів оптики, торгове обладнання для магазинів канцтоварів. Вони можуть використовуватись в якості елементів обладнання торгових залів у магазинах одягу, взуття, спортивних і дитячих товарів тощо.