Каталог продукції

Елементи офісних меблів

Офісні меблі відіграють одну з провідних ролей у формуванні позитивного іміджу компанії та створенні ділової робочої атмосфери серед співробітників. Від того, яке враження про можливості вашої компанії та стиль її роботи матимуть ці люди, залежить успіх вашого бізнесу. Щодня офіс відвідує багато людей: це й ваші співробітники, й колеги по бізнесу, й відвідувачі, серед яких можуть виявитись ваші потенційні партнери. Тому офісні меблі є своєрідною візитівкою кожної компанії.

Незважаючи на те, що взагалі офісні меблі не є профілюючим напрямком діяльності компанії «Ніка», серед реалізованих нами проектів є й офіси, й робочі місця телестудій, робочі місця для проведення миттєвого кредитування, робочі місця для ремонту комп'ютерної техніки тощо. Перелік є доволі широким.

Якщо ви бажаєте мати нестандартний презентабельний і функціональний офіс, то має сенс співробітництво з нашою компанією. Тут, зокрема, доречним буде згадати наш багатий досвід створення виставкових стендів і забудови торгових зал.

Окрім того, компанія «Ніка» відома серед виробників офісних меблів як постачальник силової фурнітури для виробництва меблів категорії «техно-стиль». Це металеві каркаси столів, екрани до них з листової перфорованої сталі, окремо меблеві опори.

Ще ви зможете знайти у нас різноманітну спеціальну фурнітуру: пластмасові заглушки для меблевих сталевих труб, регульовані опори, корисну фурнітуру для виробів зі скла.

Ми маємо тісні контакти з багатьма київськими компаніями-виробниками офісних меблів в плані виготовлення спеціально для них типових металевих і пластмасових комплектуючих і готові до розвитку таких відносин з новими партнерами. Для цього ми маємо потрібний досвід, кваліфікованих спеціалістів, технологічне обладнання й оснастку.

Наша компанія йде в ногу з часом, постійно відслідковує модні тенденції на меблевому ринку, пропонує нові моделі різних офісних меблів. Це столи, шафи, тумби, робочі місця для персоналу, стійки й стелажі для зберігання документації, стійки-рецепції. Будьте впевнені, компанія «НІКА» забезпечить функціональність, надійність і унікальний дизайн меблів для вашого офісу.