Каталог продукції

Торгівельне обладнання, обладнання для магазинів

Торгове обладнання є профілюючим напрямком діяльності компанії «Ніка». Ми спеціалізуємося на магазинах групи "non food" і пропонуємо практично все, що необхідно для торгового відділу.

Основу нашої продукції складають збірно-розбірні металеві каркаси для магазинів, які можуть використовуватися для пристінної та острівної забудови торгових залів. Вони служать базою для установки полиць, вішалок, штанг і інших навісних елементів, що дозволяють експонувати будь-які товари промислової групи. Крім того, у нас Ви знайдете різні прилавки і вітрини, спеціальні каркаси для конкретних груп товарів, рекламні стійки, столи та рецепції, інше обладнання для торгівлі. Модульні просторові конструкції можуть також використовуватися для встановлення рекламних банерів або освітлення.

У даному розділі ви зможете отримати повне уявлення про наше обладнання. У розділі «Галерея» можна побачити фотографії реалізованих проектів, обладнання для магазинів так би мовити “у роботі”. Наші конструкції зрозумілі і функціональні, легкі в збірці, побудовані за модульним принципом. Вони універсальні і можуть легко трансформуватися при переорієнтації відділу на іншу групу товарів.

Особливість нашої компанії полягає ще й у тому, що ми не тільки виробляємо меблі для торгівлі, але і проектуємо їх, а також здійснюємо забудову торгових залів. Ми здійснюємо повний супровід проекту від створення дизайну відділу або магазину до монтажу обладнання в приміщенні замовника.

Наші дизайнери допоможуть вам не лише правильно підібрати і розставити обладнання, а й активно посприяють створенню неповторного стилю вашого магазину. Наша продукція не обмежується представленим в каталозі набором елементів. Ми орієнтуємося на клієнта, до дизайн-проектів кожного магазину застосовуємо новітні ідеї сучасних тенденцій і технологій.

Три наших основних напрямки діяльності: «Торговельне обладнання», «Виставкове обладнання» і «Офісні меблі» не існують відірвано один від одного. Напрацювання кожного з них активно використовуються у всіх наших проектах і допомагають у їх найбільш повній і яскравій реалізації.

Ми постійно розширюємо, доповнюємо й удосконалюємо асортимент продукції, що випускається, намагаємося йти в ногу з часом. Поціновувачам якості та краси слід звернути увагу на торгове обладнання з нержавіючої сталі і обладнання для торгових залів з застосуванням фарбованого МДФ.

В якості зразка обладнання торгових мереж «НІКА» може запропонувати варіант забудови відділів дитячих товарів в гіпермаркетах «Епіцентр К».