Компанія «Ніка» присутня на українському ринку торгового обладнання з 1992 р Це єдиний організм з власним виробництвом, службою продажів, дизайн-студією, службою доставки і монтажу, представництвами в ключових регіонах країни.

Компанія спеціалізується на обладнанні магазинів непродовольчої групи, а також виставковому обладнанні та елементах офісних меблів. Ми маємо великий набір типових конструкцій, за допомогою яких можна комплексно оснастити будь-який магазин, побудувати виставковий стенд. Скориставшись послугами нашої дизайн-студії, Ви отримаєте торговий зал, який повністю відповідає сучасним тенденціям «магазинобудування», або експозиційний стенд яскравої форми з прекрасною функціональністю.

 

 

Базовим принципом нашої роботи є максимально повне задоволення потреб клієнта. Ми не ставимо акцент тільки на якості або тільки на термінах, цінах і т. д. Все це лише складові єдиного критерію - клієнт має залишитись задоволеним.

Серед наших клієнтів: “Arber”, “Benetton”, “Clan”, “Collins”, “Columbia”, “Crocs”, “Daylight”, “Diesel”, “Giant”, “Grand Prix”, “Lee Cooper”, “MotodomShop”, “Puma”, “Savage”, “Valdi”, “VD One”, “Vents”, “Voronin”, “Yamaha”, «Альфа Тойс», «Валедус», «Дисконт», «Империя меха», «Куб», «Марафон», “Посуд De Luxe”, «Паркетный мир», «Провокатор», «Спортмастер», «Стайер», «Христиан Дерр», «Эпицентр К».

Наше обладнання можна побачити в Києві, Білій Церкві, Броварах, Чернігові, Житомирі, Коростені, Вінниці, Черкасах, Смілі, Кременчузі, Полтаві, Харкові, Донецьку, Стаханові, Луганську, Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі, Сімферополі, Севастополі, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Хмельницькому, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді, Львові, Рівному та в інших великих і малих містах.

Ще раз відвідайте торгові центри “Dream Town”, “Ocean Plaza”, “Promenada Center”, “Sky Mall”, «Аладдин», «Аркадия», «Большевик», «Глобус», «Даринок», «Детский мир», «Квадрат», «Макрос», «Метроград», «Метрополис», «Олимпийский», «Пирамида» в Києві, «Miriada», «Вавилон», «Европа», «МОСТ-Сити центр», «Славянка» в Дніпропетровську, «Green Plaza», «Акварель», «Донецк Сити», «Юзовский» в Донецьку, «City Mall», «Grand», «Центральный» в Запоріжжі, «GlobalUA» в Житомирі, «Київ» в Полтаві, «Ривьера» в Одесі, «Континент», «Караван», «Украина» у різних містах України. Мимохідь придивіться до торгового обладнання. Там обов'язково буде продукція з торговою маркою «НІКА».

Другим напрямом діяльності компанії є виставкове обладнання.

Ми виступаємо не тільки в якості проектанта і виробника виставкових стендів, але і в якості забудовника. Основний наголос в наших проектах робиться на створення просторових композицій виразної форми з активним використанням світла, рекламних полотен, елементів торгового обладнання та офісних меблів.

Третім напрямком діяльності компанії є офісні меблі .

Приємний дизайн відрізняє наші меблі. Виробникам офісних меблів пропонуються металеві каркаси столів, меблеві опори й інша силова фурнітура. Серед наших постійних клієнтів «Енран-Акрос», «Інтехсервіс», «Неопол Ваші Меблі», «БРВ Київ», «Меблі-Київ», «Крепко», «Ліга Нова», «Круг Мебель», «Етам», «Санті »та інші.

Ми намагаємося йти у ногу з часом. У розробці нових систем і конструкцій орієнтуємося на власний досвід, напрацювання і здобутки вітчизняних і зарубіжних виробників, рішення, представлені на світовому форумі EuroShop в Дюссельдорфі.

Сьогодні «Ніка» - це компанія, що динамічно розвивається, яка постійно тримає руку на пульсі подій. У виробництві ми постійно освоюємо нові матеріали і технології. Багато уваги приділяється роботі з клієнтами в плані якісної візуалізації дизайн-проектів, оперативному інформуванню про хід виконання замовлень, виконанню гарантійних зобов'язань.

Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє. Здоровий колектив, який постійно знаходиться в русі, є запорукою неминучих успіхів. Ми чекаємо нових перспективних проектів, нових творчих напрацювань, нових масштабів розвитку.