01 вересня 2014

Біля Центрального ринку в місті Сімферополь відкрився новий фірмовий магазин Columbia. У ньому, завдяки торговому обладнанню марки «NIKA», представлений великий вибір спортивного одягу, взуття та аксесуарів.

27 серпня 2014

Наступним етапом плідної співпраці компанії «НІКА» та мережі «Епіцентр К» став новий відділ «Дитячих товарів» в третьому гіпермаркеті міста Харків. Попереду забудова «Прикасової зони». Вітаємо партнерів з відкриттям, бажаємо подальшого розвитку і благополуччя!

06 серпня 2014

6 серпня компанія «НІКА» закінчила монтаж відділу «Дитячі товари» в новому Епіцентрі в Броварах. Бажаємо компанії «Епіцентр К» не збавляти темпів розвитку, а жителям міста Бровари - насолоджуватися приємними покупками.

10 липня 2014

Продовжує динамічно розвиватися мережа магазинів «Територія мінімальніх цін». Магазин «КУБ» на Петрівці був оновлений, розширений і, звичайно, доукомплектован торговим обладнанням марки «NIKA». Великий вибір недорогого одягу високої якості порадує киян і гостей столиці.

04 липня 2014

Мережа гіпермаркетів «Епіцентр К» продовжує активно розвиватися. Компанія «НІКА» знову виступила постачальником торгового обладнання для відділу «Дитячі товари» Чернігівського супермаркету. Ми вітаємо «Епіцентр К» з успішним відкриттям і бажаємо подальшого розвитку мережі.

30 червня 2014

Новий торговий об'єкт відомого турецького бренду одягу Colins був відкритий в ТЦ Plazma. Для свого нового магазину компанія Colins знову вибрала обладнання марки «NIKA». Ми дуже раді тривалій співпраці!

23 січня 2014

Шановні колеги та партнери! Щиро вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай наша дружба,  взаємодопомога і партнерство принесуть нам успіх у всіх починах, процвітання і подальший розвиток. Бажаємо Вам прекрасного настрою і невичерпного оптимізму в Новому Році! Хай Вам завжди буде приємно приходити до нас в новий офіс, де Вас чекають високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до вирішення проблем. Офіс розташований за адресою: м. Київ, вул. В. Хвойки, 15/15. Ми радіємо кожній нашій зустрічі. Бажаємо Вам спокою та впевненості у завтрашньому дні.

 

01 квітня 2013

ТОВ «Ніка Компані» виступила постачальником торгових стелажів і гондол для Компанії інтер'єрного текстилю, аксесуарів і шпалер «DAYLIGHT», запропонувавши ергономічні і ефективні рішення з розміщення торгового обладнання в стилі компанії. В своє приміщення «DAYLIGHT» вибрав легко трансформовану систему «Універсал» та спроектованими під замовлення елементи у відділ шпалер, щоб кожен відвідувач почував себе комфортно і зміг з легкістю переглядати новинки.

Ми завжди раді допомогти нашим Клієнтам у розвитку та пошуку оригінальних і, в той же час, оптимальних рішень для нових об'єктів. Висока якість нашої продукції, комфортні умови співпраці, а також індивідуальний підхід до кожного Клієнта - основні завдання Компанії «НІКА» .

Ми вітаємо компанію «DAYLIGHT» з успішним відкриттям нового шоу-руму і бажаємо подальшого розвитку.

22 липня 2013

Напевно, не знайдеться жодного жителя України, який не знав би про існування мережі будівельно -господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Компанія динамічно розвивається. Ці найбільші торгові центри відкривають для покупців нові напрямки, такі як посуд, текстиль, подарунки, дитячі товари, зоотовари, побутова хімія, спорттовари, побутова техніка та інші .

Компанія бере в цьому процесі активну і безпосередню участь. Вже в кінці 2011 року зусиллями нашого колективу були обладнані відділи дитячих товарів в 5 гіпермаркетах «Епіцентр». У 2012 році до них додалося ще 14 гіпермаркетів, наступні 10 чекають своєї черги в першій половині 2013 року.

05 лютого 2013

Напевно, не знайдеться жодного жителя України, який не знав би про існування мережі будівельно -господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Компанія динамічно розвивається. Ці найбільші торгові центри відкривають для покупців нові напрямки , такі як посуд , текстиль , подарунки , дитячі товари , зоотовари , побутова хімія , спорттовари , побутова техніка та інші .

Компанія бере в цьому процесі активну і безпосередню участь. Вже в кінці 2011 року зусиллями нашого колективу були обладнані відділи дитячих товарів в 5 гіпермаркетах «Епіцентр». У 2012 році до них додалося ще 14 гіпермаркетів , наступні 10 чекають своєї черги в першій половині 2013 року.

Універсальне обладнання виробництва компанії «НІКА» дозволяє розміщувати будь товари дитячої групи: одяг, взуття, іграшки, харчування та багато іншого. Відвідайте відділи дитячих товарів в гіпермаркетах Києва, Дніпропетровська, Сімферополя, Івано-Франківська, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Чернівців, Харкова чи іншого міста. Тут Ви зможете придбати корисний товари для своєї дитини, а заодно і придивитися до торгового обладнання. Можливо, щось подібне потрібно і для Вашого магазину.