27 лютого 2015

26 лютого 2015 Компанія «НІКА» відвідала довгоочікуваний світський раут і найбільш знакова подія року - Церемонію нагородження переможців Національної Премії Retail Awards 2014 «Вибір споживача», яка відбулася в самому центрі столиці, в приміщенні Київського державного академічного театру ляльок.

26 лютого 2015

26 лютого 2015 в торгово-розважальному центрі ТРЦ «ART MALL», на перетині вулиць Академіка Заболотного та Столичного шосе, відкрився новий магазин відомого бренду «Colins». Як і раніше, новий магазин повністю оснащений торговим обладнанням марки «Nika». Вітаємо наших партнерів з відкриттям, готуємо обладнання для нового магазину в ТЦ «Городок».

23 грудня 2014

Шановні друзі!

Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Прийміть наші найкращі побажання здоров’я, щастя, миру та добра.

Хай Новий рік принесе у Ваш дім затишок та взаєморозуміння,

а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов’ю.

Згадуючи рік, що минає, ми дякуємо Вам за співпрацю.

Сподіваємося, що наші партнерські стосунки будуть і надалі

зміцнюватись, а спільні успіхи – зростати.

Веселих Вам свят!

 

Колектив «НІКА КОМПАНІ»

08 грудня 2014

6-го грудня 2014 відбулося святкове відкриття найбільшого в світі (у форматі DIY) торгового центру будівельних матеріалів «Епіцентр К» на вул. Полярна, 20-Д.

Компанія «НІКА» протягом місяця успішно виготовила і встановила обладнання для відділу «Дитячі товари» площею понад 4000 м², брала найактивнішу участь в оснащенні торговельним обладнанням відділів «Спортивні товари», «Інструменти», «Спортивний одяг», «Мілітарі» , «Побутова техніка» та ін. А стандартні вироби марки «НІКА» успішно продаються у відділі № 40 «Епіцентр К» (вироби з металу). Бажаємо нашим партнерам подальшого розвитку, процвітання та реалізації нових проектів!

08 листопада 2014

У перших числах листопада відбулося відкриття магазину брендового одягу «PODIUM» на III-му поверсі ТРЦ «Олімпійський». Компанія «НІКА» виготовила та встановила для цього магазину ексклюзивне торгівельне устаткування з використанням нержавіючої сталі і глянцевого ДСП, що вигідно підкреслило стиль і якість продаваних товарів.

01 листопада 2014

30 жовтня 2014 відбулася головна подія ринку роздрібної торгівлі України - 14-й міжнародний Retail Industry Forum. В рамках Форуму прозвучали ексклюзивні виступи перших осіб провідних компаній роздрібного ринку України, велися діалоги між орендарями та орендодавцями, обговорювалися найбільш ймовірні сценарії розвитку ринку та антикризові заходи. Компанія «НІКА» виступила як Іміджевий партнер Форуму.

02 жовтня 2014

Вітаємо TC Arber з відкриттям в ТЦ «Універмаг Україна» нового, 21-і магазина в м.Києві! Бездоганний стиль і витончену елегантність брендового одягу, як завжди, підкреслює торгове обладнання марки «NIKA».

25 вересня 2014

Компанія «НІКА» в черговий раз реалізувала проект торгового обладнання для магазина наших партнерів. В одному з наймасштабніших торгово-розважальних комплексів на Лівому березі Києва - в ТРК «Проспект» - розмістився новий магазин модного одягу ТС Arber.

12 вересня 2014

З 10 по 12 вересня в МВЦ проходила Міжнародна виставка світлодіодних рішень «LED Expo Ukraine 2014». Наші партнери, компанія «СОЮЗ-СВІТЛО», брала найактивнішу участь в демонстрації обладнання та комплектуючих для LED технологій, світлодіодного освітлення і світлодизайна. А компанія «НІКА» розробила і виготовила для них ексклюзивний виставковий стенд.

05 вересня 2014

І знову вітаємо наших партнерів з відкриттям! 5 вересня на третьому поверсі ТРЦ GULLIVER відкрився новий монобрендовий магазин популярної американської марки «Crocs». Як і попередні магазини мережі «Crocs», новий магазин повністю оснащений торговим обладнанням марки «NIKA».