17 серпня 2015

У серпні відкрився новий магазин «Colin's» в Дніпропетровську. На сьогоднішній день в Україні функціонує більше 70 фірмових магазинів бренду «Colin's», і кожен з них може похвалитися не тільки широким асортиментом чоловічого та жіночого одягу, а й сучасним торговельним обладнанням марки «NIKA», зробленим для зручності покупців.

31 липня 2015

Біля станції М «Дарниця», в будівлі «Дитячого світу», відкрився новий магазин «Babypark», де, крім таких традиційних товарів як коляска або автокрісло, представлені також і зразки дитячих меблів та аксесуарів від провідних світових виробників. Всі товари експонуються на торговому обладнанні марки «НІКА».

14 липня 2015

Торгова мережа «ARBER» продовжує динамічно розвиватися. 10.07.2015 р відбулося відкриття нового магазину в Дніпропетровську на вул. Карла Маркса, буд. 34 б.

Вже багато років компанія «НІКА» є партнером ТС «ARBER», допомагаючи у вирішенні їхніх побутових завдань і створюючи нові зручні формати обслуговування.

10 липня 2015

9 липня 2015 почав працювати магазин Peak Sport в ТЦ «Глобус». Спортивний та повсякденний одяг і взуття під брендом PEAK чудово розмістився в новому магазині на торговому обладнанні марки «NIKA».

Вітаємо партнерів з відкриттям.

22 червня 2015

19 червня 2015 в Центрі торгівлі «Даринок» відбулося відкриття найбільшого в Україні аутлета всесвітньо відомого бренду Colin's.

Компанії «НІКА» виготовила торгівельне обладнання для нового дисконт-магазину, площа якого становить 883 м.

01 червня 2015

Компанія «НІКА» відновила співпрацю з мережею магазинів «Мультиспорт» - представляють спортивну та повсякденний одяг і взуття під брендом PEAK. З нетерпінням чекаємо відкриття їх нового магазину в ТЦ «ГЛОБУС».

Бренд PEAK почав свій шлях розвитку в 1989 році. Компанія Peak Sport є офіційним спонсором баскетбольних федерацій і асоціацій, а також світової асоціації тенісу (WTA).

З 2015 р PEAK - офіційний спонсор і постачальник екіпіровки Олімпійської збірної України.

Ми очікуємо продовження блискучих перемог українських спортсменів і ще більш інтенсивного зростання впізнаваності бренду PEAK після літніх Європейських Олімпійських ігор в Баку та Олімпійських ігор в Ріо.

29 травня 2015

Компанія «НІКА» до кінця травня закінчила виготовлення і монтаж торгового обладнання для ТМ Арбер - одного з найбільших виробників ділового чоловічого одягу в Україні.

Практично одночасно відкрилися нові магазини у Житомирі, Миколаєві та Івано-Франківську. Роздрібна торговельна мережа Arber - це вже більше 80 магазинів в 21 містах України.

30 квітня 2015

29 квітня 2015 компанія «NIKA» відвідала найбільший галузевий форум з 8-ми річною історією "Весняний ярмарок кращих рітейл-рекомендацій". Тут зустрівся весь роздрібний бізнес України: великий і середній рітейл, постачальники та дистриб'ютори, вендори і компанії, які надають послуги та рішення для бізнесу, представники влади та провідні ЗМІ.

05 березня 2015

Дорогі жінки, дівчата!

Прийміть наші вітання

з самим довгоочікуваним

після довгої зими днем - святом Весни!

Нехай кожен день у Вашому житті

буде повний сонця, щастя та весняного настрою!

Нехай у кожному дні Вашого життя

панує душевна гармонія,

молодість і краса будуть Вашими супутницями!

Нехай завжди Вас оточують

добробут і щастя!

 

З повагою і любов'ю,

чоловічий колектив "Ніка Компані"

01 березня 2015

1 березня 2015 Мережа магазинів чоловічого одягу "Arber" відкрила нову торгову точку в ТЦ «КАРАВАН» в м Дніпропетровську. Торгове обладнання, створене колективом компанії «НІКА», підкреслює переваги колекцій, що включають в себе сучасний якісний і доступний одяг для сильної половини людства.