20 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила робочі місця для продавців відділу «Спорттовари», де представлено нове спортивне обладнання в стилі всесвітньовідомої мережі спортивних товарів «ІНТЕРСПОРТ».

10 січня 2016

Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Один з цих відділів - відділ «Спецодяг». Торговельне обладнання марки «НІКА» дозволяє гідно і комфортно надати великий вибір спеціального одягу для використання в різних сферах діяльності.

05 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Вам напевно сподобається новий відділ «Мілітарі» - все для полювання і риболовлі.

28 грудня 2015

Шановні друзі!
Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Прийміть наші найкращі побажання здоров'я, щастя, миру і добра.
Нехай Новий рік принесе у Ваш дім затишок і взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов'ю.
Згадуючи минаючий рік, ми дякуємо Вам за співпрацю.
Сподіваємося, що наші партнерські відносини будуть і надалі зміцнюватися, а загальні успіхи - рости.
Веселих Вам свят!
Колектив "НІКА КОМПАНІ"

03 грудня 2015

Мережа магазинів "МУЛЬТИСПОРТ" поповнилася новими магазинами. Завдяки злагодженій роботі компанії "NIKA", тепер взуття, одяг та аксесуари TM "PEAK SPORT" Ви можете придбати в торгово-розважальних центрах "Sky Mall" та "ART Mall".

30 листопада 2015

Одним з нових відділів в гіпермаркеті «Епіцентр К» на вул. Полярній, 20Д став відділ спортивного одягу, наданий австрійським брендом «SPORTALM». Стильна спортивний одяг відмінно виглядає на новому торговому обладнанні марки «НІКА».

01 листопада 2015

31 жовтня відбулося урочисте відкриття нового відділу «Дитячі товари» у другому Одеському гіпермаркеті «Епіцентр К», що розташований за адресою с. Мізікевича, пр-т Жукова, 99. Компанія «НІКА» допомогла своїм партнерам обладнати 4000 м² високоякісним торговим обладнанням, яке створює нові зручні формати обслуговування.

05 жовтня 2015

3 жовтня 2015, завдяки співпраці з TM «NIKA», відбувся переїзд і відкриття нового спортивного магазину «Драйв-спорт» в Харкові за адресою: площа Повстання, 7/8. На честь новосілля, протягом місяця, кожен покупець отримає дисконтну картку «Драйв-спорт».

30 вересня 2015

Компанія «NIKA» виготовила торгівельне обладнання для нового магазину мережі спортивного одягу Columbia, який відкрився в торгово-розважальному центрі «Оазис» (м.Хмельницький, вул. Маршала Рибалка, 2а), розташований на першому поверсі центру. Вітаємо партнерів з відкриттям!

25 серпня 2015

Поспішаємо привітати наших постійних партнерів, Торговельну Марку «VD one».

Протягом місяця відбулося відкриття трьох нових магазинів: у Львові, Ужгороді та Чернігові. Торговельне устаткування Компанії «НІКА» допомагає представляти на ринку України діловий, повсякденний, верхній одяг, білизну та аксесуари, тобто практично повну "лінійку" одягу для чоловіків.