16 березня 2018

На початку цього року наша компанія виготовила і встановила висококласне обладнання в нових магазинах мережі Wrangler. Нестандартне, стильне торгове обладнання, виконане з урахуванням всіх побажань Замовника, підкреслює якість популярного бренду. Вітаємо наших партнерів з відкриттям! Великий вибір оригінальної та комфортного одягу тепер є в фірмових магазинних Lee & Wrangler в Києві в ТРЦ ПІРАМІДА та у Львові в ТРЦ ВІКТОРІЯ Гарденс.

09 березня 2018

За ті кілька років, які я вас знаю, ви створили багато. Це не тільки нові системи обладнання, нові ринки збуту, нові люди в вашому колективі. Ви створили щастя: сотні і тисячі клієнтів розвивають свій бізнес з гарним обладнанням, а, значить, щасливі їх сім'ї і їх близькі. І ми щасливі від того, що можемо працювати з професіоналами своєї справи.
Спасибі за вашу щоденну працю.
З повагою,
ППФ "ПАРТІ"

26 грудня 2017

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Хочемо побажати Вам рівної та благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, сімейного щастя, високого достатку і незмінної удачі. Щоб Ви і Ваші близькі були здорові і щасливі, щоб любов оточувала і наповнювала Вас і Ваш будинок!
Нехай цей рік стане для всіх нас добрим і щасливим.
Веселих Вам свят!

Колектив "НІКА КОМПАНІ"

23 серпня 2017

Хочемо висловити величезну подяку ТОВ "Nika", зокрема, Буглак В. В. та головному дизайнерові фірми Кривошея В. І. за виготовлення циркового реквізиту (п'єдесталу), для участі акробатичного дуету "Miracle" в найпрестижнішому міжнародному цирковому фестивалі в Монте Карло . П'єдестал вийшов дуже гарний, практичний, стійкий, зручний в транспортуванні, з мінімальною вагою і дуже легко збирається та розбирається. Спасибі величезне всім, хто допомагав у його виготовленні.
З повагою, Заслужений тренер України Ірина Жердєва, Євгенія Оболоніна, Роман Хафизов.

27 червня 2017

Компанія «НІКА» розробила і виготовила торгове обладнання для магазину Asics Tiger, який відкрився в ТРЦ Гулівер. Магазин Tiger - це місце, де ви знайдете взуття і одяг на будь-який смак, створений для вашого комфорту, який підходить для міського життя і виїздів на природу.

26 травня 2017

25 травня в київському МВЦ пройшов дев'ятий iForum, на якому зібралися найактивніші інтернет-діячі, ті, кому цікаво створювати майбутнє своїми руками. У виставці, яка зібрала 9136 учасників, брала участь компанія Binotel - провідний оператор бізнес-комунікацій в Україні. А наша компанія виготовила для них виставковий стенд. Каркас конструкції стенду виготовлений на основі ферм системи "Constructive".

24 травня 2017

Компанія «НІКА» отримала щиру подяку від національного музею ім. Богдана та Варвари Ханенків. Протягом багатьох років наша компанія виготовляє і встановлює виставкове обладнання для музею, тим самим сприяє розвитку даного культурного об'єкта і популяризації музейної колекції.

02 травня 2017

«MARGO» - перша в Україні мережа меблевих магазинів у форматі гіпермаркету, відкриє магазин меблів в Одесі, в ТРЦ «Рів'єра», за адресою с. Фонтанка, Південна дорога 101а. Мережа гіпермаркетів меблів «MARGO» - це не просто магазини меблів, це магазини нового рівня для сучасних і прогресивних людей, які допомагають покупцеві втілювати мрію про будинок. У чому наша компанія «НІКА» активно брала участь, виготовивши для мережі MARGO торгове обладнання.

28 квітня 2017

28.04.2017 року відбулося відкриття магазину торгової мережі "Ваш Вибір" класу "Преміум" за адресою: м Мінськ, пр-т Переможців, 11. Фірма «НІКА» разом з нашими білоруськими партнерами ТДВ «ВІВА-СИСТЕМС» виготовила обладнання для цієї мережі магазинів, що займаються продажем товарів і майна, яке було повернено державі.

25 березня 2017

Компанія «НІКА» вітає наших партнерів - мережа магазинів «Екстрем Стайл», із завершенням робіт з обладнання магазину за адресою вул. Глибочицька, 53.
Це величезний 4-х поверховий магазин, де кожен знайде для себе багато хороших речей, будь-які спортивні товари, починаючи від шкарпеток для катання і закінчуючи лижами і бордами.
Як завжди, «Екстрем Стайл» представляє кращі бренди, традиційно високу якість, найбільший асортимент, але тепер ще й доступні ціни!