28 грудня 2018

Шановні партнери!
Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Прийміть наші найщиріші побажання здоров'я, щастя, миру і добра.
Нехай Новий рік принесе у Вашу оселю затишок і взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов'ю.
Згадуючи рік, що минає, ми дякуємо Вам за співпрацю.
Сподіваємося, що наші партнерські відносини будуть і надалі зміцнюватися, а загальні успіхи - рости.
Веселих Вам свят!
Колектив "НІКА КОМПАНІ"

29 жовтня 2018

В м. Дніпро відкрився новий магазин спортивного одягу та взуття "SPORT CITY", один з численної мережі мультибрендових магазинів, що представляють товари для активного відпочинку і спорту. Високоякісні товари для повсякденного стилю і професійного спорту чудово демонструються на високотехнологічному обладнанні марки "НІКА".

08 жовтня 2018

Хочемо представити одну з наших робіт для компанії «CITADEL», яка є лідером роздрібної та оптової торгівлі будівельними та покрівельними матеріалами в Харкові і Харківській області. Великий асортимент якісної продукції іноземних і вітчизняних виробників вигідно експонується на торговому обладнанні марки "НІКА".

05 жовтня 2018

Вітаємо Мережу військових магазинів тактичного, польового одягу і спорядження «PROF1 Group» з відкриттям нового магазину «ТОЧКА» на вул. Драгоманова, 31.
Компанія «НІКА» виготовила і встановила ексклюзивне обладнання для демонстрації зразків військової форми і спорядження від кращих вітчизняних та закордонних виробників.

04 жовтня 2018

Устаткування марки "НІКА" тепер в Ісландії, м. Рейк'явік. Вітаємо наших партнерів з відкриттям нового магазину. Продукція світового бренду "ASICS" відома своєю високою якістю і зручністю. Філософія компанії ASICS укладена вже в самій її назві, абревіатурі відомого висловлювання: «Anima Sana In Corpore Sano», що в перекладі означає "В здоровому тілі - здоровий дух".

04 жовтня 2018

У жовтні місяці компанія "НІКА" проводить акцію в київських гіпермаркетах "Епіцентр К". Ціни на стійки і стяжки марки "НІКА", які продаються в 40-х відділах, будуть знижені. ЗНИЖКА 18% !!!

16 березня 2018

На початку цього року наша компанія виготовила і встановила висококласне обладнання в нових магазинах мережі Wrangler. Нестандартне, стильне торгове обладнання, виконане з урахуванням всіх побажань Замовника, підкреслює якість популярного бренду. Вітаємо наших партнерів з відкриттям! Великий вибір оригінальної та комфортного одягу тепер є в фірмових магазинних Lee & Wrangler в Києві в ТРЦ ПІРАМІДА та у Львові в ТРЦ ВІКТОРІЯ Гарденс.

09 березня 2018

За ті кілька років, які я вас знаю, ви створили багато. Це не тільки нові системи обладнання, нові ринки збуту, нові люди в вашому колективі. Ви створили щастя: сотні і тисячі клієнтів розвивають свій бізнес з гарним обладнанням, а, значить, щасливі їх сім'ї і їх близькі. І ми щасливі від того, що можемо працювати з професіоналами своєї справи.
Спасибі за вашу щоденну працю.
З повагою,
ППФ "ПАРТІ"

26 грудня 2017

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Хочемо побажати Вам рівної та благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, сімейного щастя, високого достатку і незмінної удачі. Щоб Ви і Ваші близькі були здорові і щасливі, щоб любов оточувала і наповнювала Вас і Ваш будинок!
Нехай цей рік стане для всіх нас добрим і щасливим.
Веселих Вам свят!

Колектив "НІКА КОМПАНІ"

23 серпня 2017

Хочемо висловити величезну подяку ТОВ "Nika", зокрема, Буглак В. В. та головному дизайнерові фірми Кривошея В. І. за виготовлення циркового реквізиту (п'єдесталу), для участі акробатичного дуету "Miracle" в найпрестижнішому міжнародному цирковому фестивалі в Монте Карло . П'єдестал вийшов дуже гарний, практичний, стійкий, зручний в транспортуванні, з мінімальною вагою і дуже легко збирається та розбирається. Спасибі величезне всім, хто допомагав у його виготовленні.
З повагою, Заслужений тренер України Ірина Жердєва, Євгенія Оболоніна, Роман Хафизов.