Продовження співпраці з «Епіцентром»

Продовження співпраці з «Епіцентром»

Напевно, не знайдеться жодного жителя України, який не знав би про існування мережі будівельно -господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Компанія динамічно розвивається. Ці найбільші торгові центри відкривають для покупців нові напрямки , такі як посуд , текстиль , подарунки , дитячі товари , зоотовари , побутова хімія , спорттовари , побутова техніка та інші .

Компанія бере в цьому процесі активну і безпосередню участь. Вже в кінці 2011 року зусиллями нашого колективу були обладнані відділи дитячих товарів в 5 гіпермаркетах «Епіцентр». У 2012 році до них додалося ще 14 гіпермаркетів , наступні 10 чекають своєї черги в першій половині 2013 року.

Універсальне обладнання виробництва компанії «НІКА» дозволяє розміщувати будь товари дитячої групи: одяг, взуття, іграшки, харчування та багато іншого. Відвідайте відділи дитячих товарів в гіпермаркетах Києва, Дніпропетровська, Сімферополя, Івано-Франківська, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Чернівців, Харкова чи іншого міста. Тут Ви зможете придбати корисний товари для своєї дитини, а заодно і придивитися до торгового обладнання. Можливо, щось подібне потрібно і для Вашого магазину.