04 березня 2019

1 березня 2019 року відбулося відкриття оновленого магазину наших партнерів, мережі військових магазинів PROF1GROUP. На Подолі, на вул. Фролівській, 3/34, відкрився магазин 'РЕКРУТ''. У ньому представлений величезний асортимент військового одягу, спорядження, взуття, засобів захисту, збройових аксесуарів. Торговельне обладнання марки NIKA розроблено, виготовлено, встановлено спеціально для PROF1GROUP. Вітаємо партнерів з відкриттям, бажаємо подальшого розвитку і процвітання.

25 лютого 2019

У Буковелі відкрився новий Екіпірувальний центр Atomic Salomon. У ньому представлений інвентар для зимових видів спорту, широкий спектр екіпіровки для сноубордингу, альпінізму, бігу по пересіченій місцевості і багатьох інших видів спорту. Тут кожен зможе підібрати спорядження та екіпіровку свого рівня. А торгове обладнання марки «NIKA» створило простір, який об'єднує кілька брендів і дозволяє зробити спорт ближче і доступніше.

28 грудня 2018

Шановні партнери!
Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Прийміть наші найщиріші побажання здоров'я, щастя, миру і добра.
Нехай Новий рік принесе у Вашу оселю затишок і взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов'ю.
Згадуючи рік, що минає, ми дякуємо Вам за співпрацю.
Сподіваємося, що наші партнерські відносини будуть і надалі зміцнюватися, а загальні успіхи - рости.
Веселих Вам свят!
Колектив "НІКА КОМПАНІ"

29 жовтня 2018

В м. Дніпро відкрився новий магазин спортивного одягу та взуття "SPORT CITY", один з численної мережі мультибрендових магазинів, що представляють товари для активного відпочинку і спорту. Високоякісні товари для повсякденного стилю і професійного спорту чудово демонструються на високотехнологічному обладнанні марки "НІКА".

08 жовтня 2018

Хочемо представити одну з наших робіт для компанії «CITADEL», яка є лідером роздрібної та оптової торгівлі будівельними та покрівельними матеріалами в Харкові і Харківській області. Великий асортимент якісної продукції іноземних і вітчизняних виробників вигідно експонується на торговому обладнанні марки "НІКА".

05 жовтня 2018

Вітаємо Мережу військових магазинів тактичного, польового одягу і спорядження «PROF1 Group» з відкриттям нового магазину «ТОЧКА» на вул. Драгоманова, 31.
Компанія «НІКА» виготовила і встановила ексклюзивне обладнання для демонстрації зразків військової форми і спорядження від кращих вітчизняних та закордонних виробників.

04 жовтня 2018

Устаткування марки "НІКА" тепер в Ісландії, м. Рейк'явік. Вітаємо наших партнерів з відкриттям нового магазину. Продукція світового бренду "ASICS" відома своєю високою якістю і зручністю. Філософія компанії ASICS укладена вже в самій її назві, абревіатурі відомого висловлювання: «Anima Sana In Corpore Sano», що в перекладі означає "В здоровому тілі - здоровий дух".

04 жовтня 2018

У жовтні місяці компанія "НІКА" проводить акцію в київських гіпермаркетах "Епіцентр К". Ціни на стійки і стяжки марки "НІКА", які продаються в 40-х відділах, будуть знижені. ЗНИЖКА 18% !!!

16 березня 2018

На початку цього року наша компанія виготовила і встановила висококласне обладнання в нових магазинах мережі Wrangler. Нестандартне, стильне торгове обладнання, виконане з урахуванням всіх побажань Замовника, підкреслює якість популярного бренду. Вітаємо наших партнерів з відкриттям! Великий вибір оригінальної та комфортного одягу тепер є в фірмових магазинних Lee & Wrangler в Києві в ТРЦ ПІРАМІДА та у Львові в ТРЦ ВІКТОРІЯ Гарденс.

09 березня 2018

За ті кілька років, які я вас знаю, ви створили багато. Це не тільки нові системи обладнання, нові ринки збуту, нові люди в вашому колективі. Ви створили щастя: сотні і тисячі клієнтів розвивають свій бізнес з гарним обладнанням, а, значить, щасливі їх сім'ї і їх близькі. І ми щасливі від того, що можемо працювати з професіоналами своєї справи.
Спасибі за вашу щоденну працю.
З повагою,
ППФ "ПАРТІ"