08 червня 2020

На День Києва 2020 року на Виноградарі відкрився ТРЦ Retroville - перший в місті сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією. Більше 250 магазинів відомих брендів представили свою продукцію, багато хто з них - на торговому обладнанні марки "NIKA", наприклад MORO, SHKET & FAINA, E.PIC, SPORT CITY. ТРЦ Retroville - це все і навіть більше!

18 березня 2020

Як і всі, ми уважно слідкуємо за останніми подіями, що пов’язані с поширенням коронавірусу та приймаємо міри щодо попередження наслідків розповсюдження інфекції.

 

Ми прийняли рішення, що наші працівники відділу продажів, по мірі можливості, будуть працювати віддалено. Зв’язатися з ними можливо, як завжди, за телефоном або електронною поштою.

 

Доставка продукції нашим транспортом буде здійснюватись звичайним чином з урахуванням загального становища ситуації у країні. Наші водії користуються засобами індивідуального захисту.

 

Щодо процедури загрузки Ваших вантажівок на нашому складі: Ваші водії обов’язково мають буди у лицевій захисній масці. В разі невиконання даної умови, наша компанія має право відмовити у завантаженні.

 

Ми вдячні, якщо при відвіданні нашого офісу Ви також будете користуватися засобами індивідуального захисту.

 

Дякуємо за співпрацю та довіру! Бажаємо здоров’я.

 

З повагою, ТОВ «НІКА КОМПАНІ»

22 січня 2020

Компанія "НІКА" від щирого серця вітає Партнерів з відкриттям нового офісу! Від імені колективу нашої компанії хочемо висловити Вам вдячність за спільну партнерство і зроблений Вами вибір - офісне обладнання марки NIKA! Подальшого Вам розвитку!

24 грудня 2019

Шановні Партнери!
Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!
Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу!
Нехай рік Новий буде для Вас багатим на добро, щедрим на успіхи і вдачі! Бажаємо, щоб Ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими!
Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серце любов’ю, надією і вірою!
Щастя Вам, подальших професійних досягнень, миру і злагоди в сім’ї. Тепла і світла у Вашій оселі!

З повагою, колектив «НІКА КОМПАНІ»

23 вересня 2019

В м. Конотоп відбулося відкриття нового магазину SPORT CITY. Відомі бренди спортивних товарів вигідно представлені на торговому обладнанні виробництва компанії NIKA. Вітаємо Партнерів з відкриттям, бажаємо подальшого розвитку!

05 серпня 2019

Компанія "НІКА" виготовила і встановила торгове обладнання в новому магазині "Svit Sportu" за адресою: м Київ, пр-т Перемоги, 3. Мережа спортивних товарів "Світ спорту" існує вже більше 20 років і представляє в Україні провідні світові бренди Salomon, Atomic, Wilson, Suunto, Patagonia, Asics, KJUS і Luxilon.

27 травня 2019

В м. Кропивницький відбулося відкриття нового магазину «SPORT CITY». SPORT CITY - мережа мультибрендових магазинів одягу та взуття для активного відпочинку та спорту, активно розвивається вже понад 10 років і відкриває все нові і нові магазини по всій території України.
SPORT CITY демонструє найвідоміші світові бренди: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Skechers, Asics, Radder, Columbia, Merrell, O'Neill, Outvencher, Jack Wolfskin, WHS, які вигідно представлені, завдяки торговому обладнанню марки NIKA.

04 березня 2019

1 березня 2019 року відбулося відкриття оновленого магазину наших партнерів, мережі військових магазинів PROF1GROUP. На Подолі, на вул. Фролівській, 3/34, відкрився магазин 'РЕКРУТ''. У ньому представлений величезний асортимент військового одягу, спорядження, взуття, засобів захисту, збройових аксесуарів. Торговельне обладнання марки NIKA розроблено, виготовлено, встановлено спеціально для PROF1GROUP. Вітаємо партнерів з відкриттям, бажаємо подальшого розвитку і процвітання.

25 лютого 2019

У Буковелі відкрився новий Екіпірувальний центр Atomic Salomon. У ньому представлений інвентар для зимових видів спорту, широкий спектр екіпіровки для сноубордингу, альпінізму, бігу по пересіченій місцевості і багатьох інших видів спорту. Тут кожен зможе підібрати спорядження та екіпіровку свого рівня. А торгове обладнання марки «NIKA» створило простір, який об'єднує кілька брендів і дозволяє зробити спорт ближче і доступніше.

28 грудня 2018

Шановні партнери!
Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!
Прийміть наші найщиріші побажання здоров'я, щастя, миру і добра.
Нехай Новий рік принесе у Вашу оселю затишок і взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов'ю.
Згадуючи рік, що минає, ми дякуємо Вам за співпрацю.
Сподіваємося, що наші партнерські відносини будуть і надалі зміцнюватися, а загальні успіхи - рости.
Веселих Вам свят!
Колектив "НІКА КОМПАНІ"