У головному офісі компанії в Києві і офісах представництв в інших містах є "show-room", де представлені зразки нашої продукції. Наші менеджери дадуть всі необхідні консультації і пояснення, допоможуть оформити замовлення.

Можна також звернутися в дизайн-студію і попередньо замовити дизайн-проект, який стане першим етапом забудови Вашого магазину. Скориставшись послугами дизайнера, Ви зможете:

  • правильно розташувати обладнання на наявних площах, забезпечивши належний огляд і доступність товарів;
  • скласти оптимальний перелік елементів конструкцій, що найбільш повно відповідатиме асортименту пропонованого до продажу товару;
  • точно вписати обладнання в наявне приміщення;
  • отримати візуальне уявлення про те, яким чином виглядатиме Ваш магазин;
  • довірити професіоналу рішення не завжди зрозумілих питань.
  • Вартість замовлення при цьому зростає несуттєво, а отримана вигода очевидна.

Після узгодження всіх тонкощів дизайн-проекту та внесення передоплати, замовлення надходить на конструкторську проробку. Потім згідно конструкторської документації буде виготовлено обладнання для Вашого магазину. Якщо Ви замовили стандартні вироби, які є на складі, то чекати взагалі практично не доведеться.

Наша виробнича база розташована в передмісті Києва с. Михайлівка-Рубежівка. Там же знаходиться Центральний комплектувальний склад, який здійснює відпуск продукції. У представництвах товар можна отримати прямо зі складу. Відпуск готової продукції проводиться тільки за фактом повної оплати замовлення.

Далі знову потрібно вибрати: або самим забирати обладнання та монтувати його власними руками, або знову скористатися послугами компанії «Ніка». Ми можемо організувати доставку придбаної Вами продукції як по Києву, так і в інші міста України. Професійні працівники зберуть і встановлять обладнання у Вашому приміщенні.

Не залишаємо ми без уваги клієнта і після завершення проекту. Ми надаємо консультативну підтримку, виконуємо гарантійні зобов'язання, в разі необхідності, робимо демонтаж або реконструкцію обладнання.

Ми не поділяємо замовників на великих і дрібних. Кожен знайде у нас те, що підходить саме йому. Ніхто не залишиться без уваги.