Дочірні категорії

 • Торгові системи - Універсал, Універсал 30, Універсал 60

      Грамотно представлений товар – це вже половина справи стосовно його успішної реалізації. Що вигідніше показати товар, то більше надії матимете на те, що його буде продано. Найкраще показати продукцію «в усій її красі» допоможуть універсальні металеві каркаси та стелажі.

      З яким товаром Ви б не мали справу, без спеціального навісного обладнання Ви не обійдетесь, особливо якщо Ваш магазин спеціалізується на продажі малогабаритного товару, наприклад, одягу, взуття, побутової хімії, канцелярських товарів, книжок, автозапчастин та іншого. В експонуванні такого товару в торгових залах допоможе найрізноманітніша навіска з числа номенклатури продукції нашої компанії.

      Компанія «НІКА» випускає тільки якісну й довговічну продукцію, яка відповідає вимогам безпеки й надійності. Наше торговельне обладнання  виготовляється в широкій гамі кольорів, вибір кольору відбувається за бажанням замовника. Пропонуються й варіанти виробів із нержавіючої сталі. Величезний асортимент, відмінна якість і оптимальні ціни на наше обладнання роблять  його незамінним для кожної торгової або виставкової точки.

      Кожна система нашого торгового обладнання має власні базові елементи (стійки, стяжки, панелі тощо), що визначають її обличчя. В той же час, навісні елементи всіх цих систем є однаковими, вони орієнтовані на конкретну групу товарів.

      Наше навісне обладнання - гачки, кронштейни, штанги, вішала, полиці, кошики є настільки універсальними, що замінивши лише окремі елементи, можна отримати зовсім інший вид стелажа, надати йому інше функціональне призначення. Тому вони є кращим торговим обладнанням , як для великих, так і обмежених у просторі торгових зал.

      Навісне обладнання може розташовуватись як на стійках або стяжках металевих стелажів, так і на сітці з клітинкою 50х50 мм, експопанелях, панелях з листової перфорованої сталі, панелях з ДСП.

      Своїх клієнтів ми не обмежуємо у жодному параметрі, тому пропонуємо торгові меблі будь-яких форм, розмірів, виготовлені з різних матеріалів, такі, що  мають різні функціональні характеристики.

 • Торгові системи - Техномаг, Стендер, Точка, Експопанелі

      За розміщенням у торговій залі торгове обладнання поділяється на пристінне та острівне. Пристінне, масивніше й більш товаромістке, представлене в номенклатурі продукції компанії «НІКА» системами «Універсал», «Універсал 30», «Універсал 60», «Universal Wall», «Скала», «Універсал М». Для острівної забудови можна використовувати гондоли, зібрані з елементів систем «Універсал», «Універсал 60», «Скала», а також оригінальні системи «Техномаг» і «Стендер».

      Острівне обладнання найкраще забезпечує максимальний доступ покупця до товару. Система «Техномаг» служить яскравим тому підтвердженням. Каркаси цієї системи виготовляються із сталевої труби 25х25 мм в перетині у двох варіантах - із шліфованої (сатинованої) нержавіючої сталі й із звичайної  сталі з полімерним покриттям. Використовуються полиці з ламінованої ДСП та скла з полірованим краєм, кронштейни та штанги для розвішування товарів. Такі конструкції добре підходять для експонування одягу й аксесуарів. Каркаси «Техномаг 1» зварного типу, каркаси «Техномаг 2» збираються за допомогою  спеціальних кутових елементів.

      Система «Стендер» - це каркаси з квадратної в перетині труби, що мають чотири кронштейни для одягу або інших товарів. Кронштейни змінні, телескопічним чином входять в каркас. Передбачена можливість їх регулювання та фіксації по висоті з кроком 100 мм. Всі елементи системи можна в будь-який момент купити зі складу.

      Система «Точка» дозволяє заощадити на використанні каркасу для торгового обладнання. В якості базового елементу використовуються спеціальні гнізда в панелі з ДСП або іншого матеріалу. Ці гнізда мають металеві втулками, в які монтується різноманітне знімне навісне обладнання. Виглядає система дуже презентабельно. Є два варіанти «Точки» - зі звичайного металу з полімерним покриттям та з полірованої нержавіючої сталі.

 • Прилавки та вітрини - Лінія, Стиль, Орбіта

  Торгові вітрини та прилавки для магазину

     Прилавки для магазину, вітрини для магазину - це традиційний вид торгового обладнання, з дитинства звичний кожному з нас. Це та частина інтер'єру магазину, без якої не можна обійтися в будь-якому напрямку торгівлі - від продажу мобільних телефонів та комп'ютерної техніки, косметики та парфумерії, лікарських засобів і продуктів харчування до годинників і ювелірних виробів.

  Торгові вітрини для магазину

     Торгові вітрини зі скла - обличчя кожного магазина. В ефектній вітрині будь-який товар виглядає в найкращому вигляді. Яскрава, що виблискує, торгова вітрина притягує погляд покупця, змушує його зупинитися і уважно придивитися до товару. Ймовірність покупки при цьому помітно зростає.

     Вітрини та прилавки служать для зберігання та експонування товару. При цьому весь товар повинен бути представлений в найкращому вигляді. Якість торгового обладнання при цьому відіграє вирішальну роль. Навряд чи кого-небудь залучить грубий, а тим більше битий прилавок або темна вітрина з немитим склом. Натомість наші вітрини для магазинів відповідають усім вимогам у плані функціональності та зовнішніх даних.

  Торгові прилавки для магазину

     Тому всім, хто вирішив обставити свій магазин прилавками і вітринами, ми рекомендуємо звернути увагу на торгове обладнання компанії «НІКА». Тут легко можна замовити торгові прилавки і вітрини будь-якого призначення. Наші фахівці забезпечать Вам найкраще рішення по формуванню торгового простору Вашого магазину.

     Прилавки, вітрини торгові ми виготовляємо з різних матеріалів: скло, ДСП, МДФ, алюмінієвий профіль. Найвишуканіший смак задовольнять наші обертові вітрини системи «Орбіта». Наші дизайнери допоможуть підібрати конструктивні і колірні рішення, які відповідатимуть корпоративному стилю або Вашим індивідуальним побажанням. Прилавки і вітрини компанії «НІКА» - це торгове обладнання для ювелірних магазинів, обладнання для аптек і магазинів оптики, торговельне обладнання для магазинів канцтоварів. Торговий прилавок може використовуватись в якості елементу обладнання торгових залів в магазинах одягу, взуття, спортивних і дитячих товарів і т.д.

 • Модульні просторові конструкції - системи Constructive, Структура, Стаєрс

  Виставкові стенди та інше обладнання для виставок

      Виставковий стенд є візитівкою підприємства-експонента. Своєю формою, розмірами, умеблюванням він повинен відповідати товарам або послугам, що експонуються. На передньому плані має бути презентація товару, орієнтована на потенційного покупця. Товар повинен бути представлений найвигіднішим чином. Для цього слід підібрати відповідні компоненти, кольорове й світлове рішення. Різні вивіски, банери, плакати створять потрібний фон і нададуть відвідувачеві виставки інформацію про компанію.

      Легкі металеві ферми системи «Constructive» від компанії «НІКА» допоможуть розмістити всі елементи в потрібному місці, самі ж лишаються при цьому практично непомітними. Квадратні, трикутні або прямокутні в перетині ферми можуть утворювати просторові конструкції найрізноманітніших форм і розмірів. Вони можуть служити чудовим каркасом для монтажу банерів, панелей, освітлювальної апаратури або просто в якості декоративних елементів. Додаткові можливості при проектуванні виставкових стендів додає наявність у системі радіусних елементів. Є рішення ферм із вбудованим люмінесцентним освітленням.

      Виставкове обладнання від компанії «НІКА» - це в першу чергу металеві ферми. Якщо Вам потрібні ферми, що мають більшу стійкість до навантажень, ми рекомендуємо використовувати елементи системи «Структура». Такі конструкції будуть виглядати соліднішими й, відповідно, виразнішими. Вони мають той самий функціонал, що й виставкові стенди на базі системи «Constructive», але розміри їх можуть бути більшими. Нерідко з елементів системи «Структура» збирають двоповерхові стенди.

      Просторові конструкції з металевих ферм створюють необхідний простір для виставкового стенду. А сам стенд може бути наповнений рекламними стійками, столами й рецепціями, металевими стелажами, прилавками й вітринами, іншими конструкціями для експонування товарів.

 • Стійки та рецепції

      Інформаційні та презентаційні стійки є невід'ємною частиною будь-якого виставкового стенду. Вони служать для розміщення буклетів, прайс-листів, каталогів, проспектів та іншої рекламної продукції, призначенням якої є привернути увагу потенційного споживача .

      Презентабельні промо-стійки є незамінним помічником у справі просування Вашого товару та послуг на ринку. Це не лише елемент виставкового обладнання, їх можна також із користю розмістити в офісі, торговому залі, у вестибюлі організації.

      Наші рекламні стійки виготовляються з різних матеріалів: сталевих труб, ДСП, пластику, тканини, листового металу, у т. ч. й перфорованого, з полімерним покриттям.

      Стійки компактні й зручні у транспортуванні. Вони функціональні, їх можна використовувати як на маленьких, так і на великих виставкових стендах.

      Крім типових конструкцій, ми виготовляємо рекламні стійки у відповідності до вимог і побажань конкретного замовника. Вони мають  індивідуальний характер, максимально відповідають фірмовому стилю компанії, бренду, що випускається або розповсюджується, характеру й особливостям товару.

      Іншим обов'язковим атрибутом будь-якої виставкової експозиції або ж окремої промо-акції є столи-рецепції. За ними стендист зустрічає відвідувачів - Ваших майбутніх клієнтів. Саме тут, зазвичай, відбувається перше знайомство та обмін інформацією.

      Головними вимогами до стола-рецепції є його презентабельність, компактність і функціональність.  Рецепція має точно відповідати бренду або концепції Вашої компанії, а при проведенні виставок або промо-акції - концепції просування конкретного товару. Тому корисним буде попрацювати з нашою дизайн-студією й отримати конструкцію, що оптимально відповідатиме вашим завданням. Ми завжди готові запропонувати Вам ряд свіжих ідей з урахуванням  індивідуальності Вашої компанії.

      Пам'ятаємо ми й про тих, хто приймає рішення в останній момент. Для них ми можемо запропонувати ряд типових конструкцій міні-рецепцій, універсальних за своїм призначенням.

      На практиці діапазон використання такого обладнання є значно ширшим. Стіл-рецепція є обов'язковим компонентом інтер'єру будь-якого офісу. Це, в першу чергу, іміджевий елемент, свого роду «обличчя» компанії. Перше враження є дуже важливим, тому необхідно подбати про те, щоб рецепція відразу зробила потрібне враження на відвідувача. Вона повинна бути стильною, зручною й практичною. Це не лише місце спілкування з клієнтами, а й робоча зона секретаря або менеджера. Тут потрібно розмістити все необхідне для офісного життя: комп'ютер, факс, телефон, принтер, папки й купи паперів.

 • Офісні меблі

      Практично кожна компанія стикається, та й неодноразово, з купівлею офісних меблів. Чи то Ви збираєтесь переїжджати до нового офісу, чи вирішили  змінити інтер'єр старого, доповнити його новими елементами, у будь-якому випадку Вам доведеться зіштовхнутися з підбором потрібних меблів.

      З чого ж почати? Безумовно, з планування офісу. Все повинно бути зручним і функціональним. Зручно має бути як Вашим співробітникам, так і, напевне в першу чергу, клієнтам, які будуть відвідувати офіс. Визначившись із розташуванням робочих місць, складіть перелік необхідних меблів для кожного з них. Тепер настає черга дизайнера. Він має правильно й гармонійно об'єднати всі потрібні елементи в одне ціле, водночас надавши всьому цьому характерний корпоративний стиль.

      Компанія «НІКА» радо допоможе Вам в усіх цих питаннях. Ми можемо виготовити офісні меблі під замовлення, відповідно до Ваших побажань, можемо також виконати дизайн-проект офісу, а можна просто придбати у нас готову продукцію зі складу.

      Ми виготовляємо корпусні меблі, але основною нашою спеціалізацією є випуск меблів з використанням каркасів з металу. Таку продукцію серійними партіями ми постачаємо також іншим виробникам офісних меблів.

      Серед нашої стандартної продукції каркаси столів, меблеві опори, екрани з перфорованої сталі, регульовані опори та інша фурнітура.
  Продукцію з маркою «НІКА» відрізняє висока якість, її практичність і функціональність, доступність у ціновому плані.

 • Обладнання з нержавіючої сталі

      Торгове обладнання з нержавіючої сталі - це модно, це сучасно, це якісно, це практично. Воно підкреслює серйозність Вашої фірми, добротність Вашого товару.

      Торгова марка «НІКА» пропонує цілі системи торгового обладнання у варіанті з нержавіючої сталі: «Універсал 30» (універсальні металеві стелажі з великим набором навісних елементів), «Точка» (навісні елементи, що вставляються в спеціальні гнізда в панелях із ДСП або ж іншого матеріалу), «Техномаг» (широкий набір каркасів з металевої труби, квадратної в перетині).

      Цих стандартних конструкцій цілком вистачає для обладнання практично будь-якого магазину промислових товарів. Водночас ми виготовляємо й спеціальні конструкції під замовлення.

      Компанія «НІКА» пропонує вироби з нержавіючої сталі у двох варіантах виконання: із шліфованою (сатинованою) та полірованою поверхнею. Обробка поверхні відбувається на спеціальному обладнанні, і це забезпечує її якість та однорідність.

 • Обладнання із застосуванням фарбованого МДФ

      Три ключові тенденції визначають в наші дні перспективу розвитку торгового обладнання. Це використання базових конструкцій з нержавіючої сталі, широке використання елементів з фарбованого МДФ та різноманітної підсвітки. Таке обладнання буквально «дихає» ефектністю й добротністю. І все це Ви зможете знайти в компанії «НІКА».

      МДФ використовується у нас в прилавках, рецепціях, полицях, панелях й інших плоских та об'ємних конструкціях. Широка гама кольорів (за лінійкою RAL), можливість пограти формами дозволяють здійснити найсміливіші дизайнерські задуми.

      Обладнання для торгівлі - це не просто вішала або полиці для розміщення товарів. Воно обов'язково повинно мати своє обличчя, приваблювати покупця своєю індивідуальністю. Чому покупець має зайти саме до Вас, а не до відділу сусіда-конкурента? Адже він не бачить Вашого товару на відстані. Яскрава вивіска - це, звичайно, дуже добре. Але ще краще приваблює людей оригінальне якісне обладнання. Поруч із ним неодмінно знайдеш лише добрий товар, уважного продавця й приємне обслуговування.

      Неважливо, яким товаром Ви торгуєте. Красиве й добротне обладнання підійде до будь-яких магазинів: магазинів одягу, магазинів взуття, магазинів дитячих товарів, магазинів спортивних товарів, аптек, магазинів канцелярських товарів, магазинів побутової техніки й електроніки, ювелірних магазинів тощо. Магазинів і товарів багато, але підхід скрізь однаковий - створення колориту, що має бути приємним і привабливим для покупця.

      Не забувайте, що наша компанія є не лише виробником торгового обладнання, вона виконує повний набір послуг, пов'язаних із забудовою магазину, який включає розробку дизайн-проекту, розробку робочих креслень та виготовлення обладнання, його доставку і монтаж у приміщенні клієнта.

      Торгове обладнання «НІКА» - це й металеві стелажі для магазинів, які можна використовувати як для пристінної, так і для острівної забудови, це й різноманітні прилавки й вітрини з великою кількістю скла й освітлення, це й рецепції, столи, тумби та інші види меблів, це й виставкові стенди та інші  конструкції експозиційного напрямку, це й різноманітні навісні елементи для різних груп товарів та багато іншого. Вся продукція власного виробництва.