Дочірні категорії

 • Магазини господарчих товарів
 • Магазини тканин, постільної білизни, шкіргалантереї
 • Музеї, автосалони
 • Офіси
 • Виставкові стенди
 • Магазини одягу

     З чого «починається» магазин? З товару, який «тихо чекає» покупця або зазиває його з вітрин і манекенів? Так, саме правильно підібране і розставлене торгове обладнання для магазину одягу є запорукою успіху продажів і покупок. Очі бачать, руки тягнуться, товар купується.

      Так, наприклад, найголовнішим торговельним спорядженням в магазині жіночого одягу є примірочні з дзеркалами. А таке торгове обладнання як столи для викладки товару, вітрини для аксесуарів, острівна, настінне і пристінне обладнання будуть тільки довершувати шедевр Вашого торгового залу.

      Купити торгове обладнання для магазину одягу торгової марки «НІKA» Ви зможете замовивши у нас дизайн-проект як окремих елементів так і цілого відділу або магазину з наступним його виготовленням на власній виробничій базі.

    Торгова система, що зарекомендувала себе як оптимальна багатофункціональна система, що забезпечує експонування практично будь-яких товарів промислової групи, в т.ч. одягу - це система «Універсал»: стійкі і стяжки, що створюють каркас для установки навісного обладнання, само навісне обладнання (штанги, кронштейни і гачки), полки (ДСП, скляні, металеві), подіуми.

     Каркаси «Техномаг», «Гондоли» можуть розміщуватися по всьому простору торгового залу, а їх використання як для одягу, так і для взуття, сумок та інших аксесуарів, дозволяє покупцеві побачити завершений образ, а значить і підштовхне до придбання відразу кілька речей, так необхідних в гардеробі.

      На представлених фото Ви можете бачити це обладнання в роботі. З більш же докладним описом вищеперелічених та інших систем Ви можете ознайомитися в розділі «Каталог», а також отримати за телефоном або в офісі компанії кваліфіковану консультацію у наших фахівців (дизайнерів, конструкторів, менеджерів).

 • Магазини взуття

       Що є важливим для власника взуттєвого магазину? Не лише асортимент і якість товару, але й щоб потенційний клієнт мав змогу в комфортних умовах роздивитися всі моделі взуття, взяти в руки, зручно намірити модель, що сподобалась, і звичайно ж придбати її. У підсумку всі залишаться задоволеними: покупець приємною обновкою, а продавець тим, що продав її та ще й побачив задоволене обличчя покупця.

       Взуттєва торгова зала має бути просторою, обладнаною правильно підібраними торговими меблями. Для зручнішого пересування покупців і співробітників буде найкращим розташування стелажів із взуттям уздовж стін, але найбільш вигідним рішенням буде сполучення пристінного обладнання з острівним. Звичайно, для взуттєвого магазину потрібні дзеркала, пуфики, дивани та інші меблі для примірювання, а також вітрини для аксесуарів та засобів  догляду за взуттям.

       У нашій компанії Ви зможете купити обладнання для магазинів взуття у різних за кольором і конструкцією  рішеннях, з різних матеріалів (метал, ДСП, МДФ), а також ексклюзивне торгове обладнання для взуття за індивідуальним дизайн-проектом. Наші дизайнери потурбуються про підсвічування, про зручні  меблі для примірювання, розташують обладнання таким чином, аби покупці мали де розвернутись і пройтись, відчути взуття на нозі.

       Торгова система, що зарекомендувала себе в якості оптимальної й багатофункціональної, такої, що забезпечує експонування практично всіх товарів промислової групи, у т.ч. й взуття — це система «Універсал»: стійки та стяжки, що утворюють каркас для встановлення навісного обладнання, саме навісне обладнання у вигляді кронштейнів і полиць (з ДСП, скла, металеві).

        На фото нижче Ви можете побачити зразки наших робіт, що використовують для обладнання взуттєвих магазинів типові елементи, а також варіанти нестандартних рішень, спеціально розроблених для конкретного замовника.  Детальніше ознайомитись із описом наших торгових систем Ви можете у розділі «Каталог». Можна також отримати кваліфіковану консультацію у наших спеціалістів (дизайнерів, конструкторів, менеджерів) за телефоном або в офісі  компанії.

 • Магазини дитячих товарів

  Торговельне обладнання для магазину дитячого одягу

   

      Веселий і неповторний світ дитинства насичений запалом, безпосередністю і чарівністю. Торгові точки, які реалізують товари для дітей, повинні відповідати цій захоплюючій і безтурботним атмосфері. У більшості випадків дитячі магазини приходять всією сім'єю. Поки батьки шукають необхідні речі, прицінюються, прикладають мірки до дитячих туфельок і кофтинок, їх маленькі супутники поглинені вивченням навколишньої дійсності їх нового світу і звичайно ж іграшок ... Тому обладнання магазинів дитячих товарів повинно бути оригінальним, естетичним, функціональним, максимально доступним і абсолютно безпечним для маленьких бешкетників.

   

      Купити готове і максимально підходяще для таких цілей торгове обладнання для дитячого магазину Ви можете у нас. Спроектований і виготовлений нашими фахівцями торгове обладнання для магазину дитячого одягу буде додатковим стимулом не тільки батьків, але і їх маленьких модників і модниць, який спонукає здійснення покупки в Вашому магазині. З створених нами Toylands ніхто не вийде без бажаної іграшки.

   

      Обов'язково зверніть увагу на наші торгові системи «Універсал», «Універсал 30», «Експопанелі». З їх елементів легко можна зібрати пристінні стелажі для дитячого магазину на основі L-образних стійок, острівні гондоли на основі Т-образних стійок, зручні стелажі для іграшок, багато іншого обладнання, яке неодноразово і з успіхом застосовувалося в магазинах, що спеціалізуються на продажу дитячих товарів . Використовуються стійки і стяжки, що створюють каркас для установки навішування, саме навісне обладнання (штанги, кронштейни і гачки), полки (з ДСП, скляні, металеві), подіуми, тумби.

   

      Представлені нижче фото демонструють обладнання для дитячих магазинів в роботі. Більш докладні описи елементів цих, а також інших наших торгових систем, які можна використовувати як торгове обладнання для магазину іграшок, Ви знайдете в розділі «Каталог». Кваліфіковану консультацію по усіма додатковими питаннями Ви можете отримати у наших фахівців. Для цього скористайтеся телефоном (номера вказана у верхній частині сторінки) або під'їжджайте в офіс компанії. Ми чекаємо вас!

 • Магазини спортивних товарів

      Спортивні магазини впевнено набирають популярність. Мода на активний відпочинок та здоровий спосіб життя значно розширили їх цільову аудиторію.

      Устаткування для магазинів спортивних товарів багато в чому залежить від асортиментної лінійки магазина, його площі та інших показників, які кладуться в основу дизайнерських та конструкторських рішень наших фахівців. Асортимент представленої продукції в свою чергу залежить від сезону, отже торгове обладнання повинно бути в стані готовності в будь-який час року. Найбільш затребуваними елементами в спортивному магазині будуть стелажі, стійки для одягу, взуття, спортінвентарю та предметів екіпіровки. А такий спортивний інвентар, як обручі, ракетки, сноуборди, лижі, санки, велосипеди, самокати, дошки для серфінгу досить складно розмістити в традиційних умовах за допомогою стандартних кронштейнів. Тут знадобляться нестандартні рішення. Спортивне харчування і невеликі аксесуари зручніше розміщувати при допомозі скляних вітрин і стелажів.

      Площа приміщення, особливості інтер'єру диктують варіанти розміщення обладнання: пристенное, настінне, острівна. Зусиллями дизайнерів обіграються ніші, колони.

      Купити обладнання для спортивного магазину, яке задовольняє всім цим вимогам, Ви можете у нас. Саме таким надійним і мобільним є торговельне обладнання, розроблене і вироблене в компанії «НІКА», приклади реальної експлуатації якого представлені нижче на фото. Це такі системи, як: «Універсал», «Універсал-30», «Універсал-60», «Скала».

      Більш детальну інформацію про ці та інші системах пропонуємо отримати від наших досвідчених фахівців (дизайнерів, менеджерів), зателефонувавши або під'їхавши в офіс компанії.

 • Аптеки та магазини оптики
 • Магазини електроніки і побутової техніки
 • Ювелірні магазини, магазини годинників, салони краси