.

КОМПАНІЯ «НІКА» Є ОДНИМ З ПРОВІДНИХ В УКРАЇНІ ВИРОБНИКІВ ТОРГОВОГО І ВИСТАВКОВОГО ОБЛАДНАННЯ, А ТАКОЖ ОФІСНИХ МЕБЛІВ І КОМПЛЕКТУЮЧИХ ДО НИХ

 

Ми працюємо в трьох основних напрямках:

 • торговельне обладнання зі спеціалізацією на товарах промислової групи для магазинів одягу, взуття, дитячих, спортивних та канцелярських товарів, магазинів побутової та комп'ютерної техніки, ювелірних магазинів, аптек тощо;

 • виставкове обладнання виставкові стенди, що включають просторові конструкції з металевих ферм, рецепції і рекламні стійки, двоповерхові стенди, тематичні стенди за індивідуальним дизайном;

 • офісні меблі за індивідуальними проектами з використанням металевих каркасів столів, меблевих опор та іншої фурнітури власного виробництва.

Основу нашого виробництва складає торгове обладнання, а саме універсальні збірно-розбірні металеві каркаси для пристінної і острівної забудови з широким асортиментом навісних елементів, гондоли, прилавки, вітрини, рекламні стійки, рецепції і т.д.

Всі наші конструкції спрямовані на максимальне задоволення потреб клієнта і пройшли перевірку тисячами виконаних замовлень. Вони естетичні і функціональні. Якість продукції з маркою «НІКА» не поступається європейському. Власна виробнича база дозволяє компанії працювати оперативно і ефективно, надавати клієнтам потрібне торгове обладнання. Київ є містом розташування головного офісу компанії «НІКА», у передмісті знаходиться виробнича база.

Компанія «НІКА» - це:

 • З 1992 року на ринку обладнання для магазинів непродовольчої групи, тисячі виконаних проектів і вдячних клієнтів.
 • Висока якість, чудові експлуатаційні характеристики і надійність продукції, досконала проробка кожного вузла.
 • Наявність власної виробничої бази, виготовлення продукції на сучасному технологічному обладнанні.
 • Повний комплекс послуг, що включає створення дизайн-проекту, виготовлення конструкцій, їх доставку та монтаж в приміщенні замовника.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми враховуємо особливості експонування кожної конкретної групи товарів, зручність розташування та підходів до обладнання, спеціальні побажання замовника.
 • Безвідмовність у виконанні будь-яких робіт.
 • Суворе виконання термінів виконання замовлень і договірних зобов'язань. Гарантійне обслуговування.
 • Представництво в місті Дніпро.
 • Простота і зручність роботи з нашим обладнанням дозволяє будь-якій людині, мало-мальськи вміє працювати руками, самостійно зібрати і перебудувати наші металеві стелажі, встановити на них навісні елементи.
 • Всі затребувані вироби стандартної номенклатури постійно є на складі. Ви можете придбати їх через наш інтернет-магазин торгового обладнання.

Встановленню швидких і плідних контактів з клієнтами в будь-якому куточку нашої країни сприяє створена нами мережа представництв у головних містах України. Сфера діяльності компанії поширюється і на країни - сусіди: Білорусь, Казахстан, Молдову, Росію.

Відмінною рисою компанії «НІКА» є те, що ми надаємо повний комплекс послуг, який включає створення дизайн-проекту, виготовлення торговельного обладнання, його доставку та монтаж в приміщенні замовника. Крім того, ми здійснюємо консультативну та гарантійну підтримку наших проектів і після монтажу, при необхідності проводимо реконструкцію обладнання.

Ще одним позитивним моментом є простота і зручність роботи з нашим обладнанням. Будь-хто може самостійно зібрати і перебудувати наші металеві стелажі, встановити на них навісні елементи. Всі вироби стандартної номенклатури, які користуються найбільшим попитом, постійно є на складі. Ви можете придбати їх через наш інтернет-магазин торгового обладнання.

Останні новини

всі новини >