22 Июль 2013

Напевно, не знайдеться жодного жителя України, який не знав би про існування мережі будівельно -господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Компанія динамічно розвивається. Ці найбільші торгові центри відкривають для покупців нові напрямки, такі як посуд, текстиль, подарунки, дитячі товари, зоотовари, побутова хімія, спорттовари, побутова техніка та інші .

Компанія бере в цьому процесі активну і безпосередню участь. Вже в кінці 2011 року зусиллями нашого колективу були обладнані відділи дитячих товарів в 5 гіпермаркетах «Епіцентр». У 2012 році до них додалося ще 14 гіпермаркетів, наступні 10 чекають своєї черги в першій половині 2013 року.

22 Июль 2013

Наверное, не найдется ни одного жителя Украины, который не знал бы о существовании сети строительно-хозяйственных гипермаркетов «Эпицентр». Компания динамично развивается. Эти крупнейшие торговые центры открывают для покупателей новые направления, такие как посуда, текстиль, подарки, детские товары, зоотовары, бытовая химия, спорттовары, бытовая техника и другие.

Компания принимает в этом процессе активное и непосредственное участие. Уже в конце 2011 года усилиями нашего коллектива были оборудованы отделы детских товаров в 5 гипермаркетах «Эпицентр». В 2012 году к ним добавилось еще 14 гипермаркетов, следующие 10 ждут своей очереди в первой половине 2013 года.

05 Февраль 2013

Напевно, не знайдеться жодного жителя України, який не знав би про існування мережі будівельно -господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Компанія динамічно розвивається. Ці найбільші торгові центри відкривають для покупців нові напрямки , такі як посуд , текстиль , подарунки , дитячі товари , зоотовари , побутова хімія , спорттовари , побутова техніка та інші .

Компанія бере в цьому процесі активну і безпосередню участь. Вже в кінці 2011 року зусиллями нашого колективу були обладнані відділи дитячих товарів в 5 гіпермаркетах «Епіцентр». У 2012 році до них додалося ще 14 гіпермаркетів , наступні 10 чекають своєї черги в першій половині 2013 року.

Універсальне обладнання виробництва компанії «НІКА» дозволяє розміщувати будь товари дитячої групи: одяг, взуття, іграшки, харчування та багато іншого. Відвідайте відділи дитячих товарів в гіпермаркетах Києва, Дніпропетровська, Сімферополя, Івано-Франківська, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Чернівців, Харкова чи іншого міста. Тут Ви зможете придбати корисний товари для своєї дитини, а заодно і придивитися до торгового обладнання. Можливо, щось подібне потрібно і для Вашого магазину.