06 травня 2016

Будівництво ТРЦ LAVINA MALL, що знаходиться по вул. Берковецька, виходить на фінішну пряму. До початку осені планується грандіозне відкриття наймасштабнішого проекту в індустрії торгової нерухомості в країні.
Компанія НІКА пропонує всім майбутнім орендарям ТРЦ LAVINA MALL влітку знижку в розмірі до 25% на наше торгівельне обладнання. Гарантуємо швидку доставку і якісний монтаж обладнання.

18 квітня 2016

РОЗПРОДАЖ !!!

Йде розпродаж торгового і виставкового обладнання, яке було у використанні. В наявності вітрини, столи, шафи, рекламні стійки і багато іншого в чудовому стані! Великі знижки!
За інформацією звертайтеся до нас в офіс за тел. (044) 496-69-97.

14 березня 2016

Компанія «НІКА» продовжує співпрацю з ТМ "Giulia". Вітаємо партнерів з відкриттям нового відділу в ТЦ «ГУЛЛИВЕР». Нові колекції колгот, лосин, футболок, панчішно-шкарпеткових виробів чудово виглядають на нашому торговому обладнанні.

09 березня 2016

27 лютого відбулося офіційне відкриття після реконструкції гіпермаркету «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В. Торговельне обладнання марки NIKA вигідно демонструє величезний вибір колясок, ліжечок, дитячого харчування, товарів для новонароджених, іграшок, одягу та багато чого іншого в відділі дитячих товарів «Епік».

15 лютого 2016

Сьогодні бригада складальників компанії «НІКА» закінчує монтаж торгового обладнання в Дитячому відділі «Епік» в оновленому гіпермаркеті «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В. Величезна площа Дитячого відділу повністю облаштована для презентації дитячого одягу, всіляких іграшок, товарів для новонароджених, дитячих меблів та ін.

20 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила робочі місця для продавців відділу «Спорттовари», де представлено нове спортивне обладнання в стилі всесвітньовідомої мережі спортивних товарів «ІНТЕРСПОРТ».

10 січня 2016

Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Один з цих відділів - відділ «Спецодяг». Торговельне обладнання марки «НІКА» дозволяє гідно і комфортно надати великий вибір спеціального одягу для використання в різних сферах діяльності.

05 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Вам напевно сподобається новий відділ «Мілітарі» - все для полювання і риболовлі.

28 грудня 2015

Шановні друзі!
Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Прийміть наші найкращі побажання здоров'я, щастя, миру і добра.
Нехай Новий рік принесе у Ваш дім затишок і взаєморозуміння, а Різдво наповнить Ваше серце радістю і любов'ю.
Згадуючи минаючий рік, ми дякуємо Вам за співпрацю.
Сподіваємося, що наші партнерські відносини будуть і надалі зміцнюватися, а загальні успіхи - рости.
Веселих Вам свят!
Колектив "НІКА КОМПАНІ"