30 травня 2016

Не так давно, вже всім відомі магазини «Шкет», м. Чернігів, збільшили свої можливості - торгову площу і асортимент - в три рази. Тепер там є не тільки іграшки, але і одяг, взуття, канцелярія і багато іншого. Торговельне обладнання марки «НІКА» допомогло створити класичний дитячий супермаркет.

06 травня 2016

Будівництво ТРЦ LAVINA MALL, що знаходиться по вул. Берковецька, виходить на фінішну пряму. До початку осені планується грандіозне відкриття наймасштабнішого проекту в індустрії торгової нерухомості в країні.
Компанія НІКА пропонує всім майбутнім орендарям ТРЦ LAVINA MALL влітку знижку в розмірі до 25% на наше торгівельне обладнання. Гарантуємо швидку доставку і якісний монтаж обладнання.

18 квітня 2016

РОЗПРОДАЖ !!!

Йде розпродаж торгового і виставкового обладнання, яке було у використанні. В наявності вітрини, столи, шафи, рекламні стійки і багато іншого в чудовому стані! Великі знижки!
За інформацією звертайтеся до нас в офіс за тел. (044) 496-69-97.

14 березня 2016

Компанія «НІКА» продовжує співпрацю з ТМ "Giulia". Вітаємо партнерів з відкриттям нового відділу в ТЦ «ГУЛЛИВЕР». Нові колекції колгот, лосин, футболок, панчішно-шкарпеткових виробів чудово виглядають на нашому торговому обладнанні.

09 березня 2016

27 лютого відбулося офіційне відкриття після реконструкції гіпермаркету «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В. Торговельне обладнання марки NIKA вигідно демонструє величезний вибір колясок, ліжечок, дитячого харчування, товарів для новонароджених, іграшок, одягу та багато чого іншого в відділі дитячих товарів «Епік».

15 лютого 2016

Сьогодні бригада складальників компанії «НІКА» закінчує монтаж торгового обладнання в Дитячому відділі «Епік» в оновленому гіпермаркеті «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В. Величезна площа Дитячого відділу повністю облаштована для презентації дитячого одягу, всіляких іграшок, товарів для новонароджених, дитячих меблів та ін.

20 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила робочі місця для продавців відділу «Спорттовари», де представлено нове спортивне обладнання в стилі всесвітньовідомої мережі спортивних товарів «ІНТЕРСПОРТ».

10 січня 2016

Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Один з цих відділів - відділ «Спецодяг». Торговельне обладнання марки «НІКА» дозволяє гідно і комфортно надати великий вибір спеціального одягу для використання в різних сферах діяльності.

05 січня 2016

В кінці минулого 2015 року почалося розширення і переформатування одного з найбільших маркетів мережі «Епіцентр К» на вул. Берковецькій, 6 В.
Компанія «НІКА» спроектувала, виготовила і встановила торгове обладнання для різних відділів гіпермаркету.
Вам напевно сподобається новий відділ «Мілітарі» - все для полювання і риболовлі.